Jan Steenstraat 29 Leeuwarden

vraagprijs

€ 259.500 Kosten koper

Kenmerken

TypeWoonhuis
HoofdfunctieWoonruimte
Bouwvormbestaande bouw
Woonoppervlakte93 m²
EnergielabelG
Bouwperiode1929
Refresh to make it work.
Frans Hettema Makelaardij
Frans Hettema Makelaardij

Makelaar

058 760 0850
info@franshettema.nl

Interesse of vragen?

Neem contact op via:

WhatsApp Messenger

omschrijving

Te koop deze karakteristieke deels vrijstaande woning in het gewilde Huizum-West, vlakbij het bruisende stadscentrum van Leeuwarden! Ben jij klaar om jouw woondromen waar te maken?

De woning ligt in een rustige, brede woonstraat en is in de loop der tijd altijd goed onderhouden en heeft in totaal 3 slaapkamers met de mogelijkheid voor een 4e slaapkamer en in de aanbouw achter de woning een grote keuken en een berging c.q. bijkeuken. Verwarming vindt plaats via een eigen CV ketel (Intergas, 2018) en er is HR glas en dak- en vloerisolatie.

De karakteristieke details, zoals de diepe gootoverstekken, de dakkapel, de erker met glas-in-loodramen, de schouw, balkenplafond en de dubbele tuindeuren naar de zonnige achtertuin zorgen voor een gezellige sfeer en geven de woning de uitstraling die het verdient. De achtergevel van de woning is recht opgetrokken waardoor er extra ruimte op de verdieping is.

Aan de achterzijde van de woning ligt die diepe, zonnige tuin (west) met een uitbouw waarin de keuken en de praktische en ruime berging zich bevindt. Je hebt de beschikking over een achterom. De berging is ideaal geschikt voor het stallen van een motor of als werkruimte voor diverse hobby’s.

Voor gezinnen is Huizum een ideale woonomgeving. De wijk staat bekend als kindvriendelijk, de woning ligt op loopafstand van maar liefst vier basisscholen en twee speeltuinen. De wijk is daarnaast per auto fiets en openbaar vervoer goed bereikbaar en biedt diverse winkelmogelijkheden, waaronder winkelcentrum De Schrans.

Bekijk de uitvoerige fotopresentatie en plattegronden voor een complete indruk van deze leuke woning. De plattegronden geven een duidelijk beeld van de indelingsomschrijving en de oppervlaktes. Ben je geïnteresseerd? Vraag dan een vrijblijvende bezichtiging aan bij ons makelaarskantoor via franshettema.nl

Indeling
Entree, gang, meterkast, trapopgang, toilet. Woonkamer met erker, schouw en tuindeuren naar de heerlijke achtertuin. Doorloop naar de ruime, dichte keuken met diverse inbouwapparatuur en de bijkeuken/berging.

Eerste verdieping
Overloop met aangrenzend drie De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers en de badkamer met douche, toilet en droogplat. Op de slaapkamers is vaste kastruimte aanwezig. Op de overloop is een losse trap naar de zolder. Je kunt hier eventueel een 4e slaapkamer realiseren. Op de zolder is ook de CV ketel geplaatst.

Tuin
De woning beschikt over zowel een voor- als achtertuin. In de achtertuin bevindt zich een ruime en praktische berging, ideaal voor hobbymatig gebruik of het opbergen van een motor, fietsen en andere spullen. De achtertuin is maar liefst bijna 12 meter diep en lekker breed. Je kunt hier echt heerlijk genieten van de zon (en schaduw) gedurende ieder moment van de dag en avond.

Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Ouderdomsclausule en bankgarantie/waarborgsom
In de koopakte wordt bij woningen die ouder zijn dan 30 jaar altijd de ouderdomsclausule opgenomen. Dat betekent onder andere dat u weet dat u een ouder huis koopt en dat u de bouwkundige staat niet kunt vergelijken met nieuwe(re) woningen. De onderzoeksplicht van de koper gaat verder dan de mededelingsplicht van de verkoper. U heeft altijd de mogelijkheid de woning bouwkundig te keuren of u te laten bijstaan door een officiele aankoopmakelaar teneinde u te adviseren. Nadat de koopakte getekend is dient er een waarborgsom of bankgarantie door de koper te worden gesteld. Informeer bij uw bank of hypotheekadviseur want u kunt dit samen met uw hypotheekaanvraag regelen.

Delen op socialmedia

Plan een bezichtiging
voor: Jan Steenstraat 29

Bel ons op 058 760 0850 of WhatsApp via 06-51604155 voor direct contact.
Of laat uw gegevens achter en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

*
*
*
*
*
*
*

Lees onze voorwaarden: Cookie en Privacyverklaring